GENÇGROUP TEMİZLİK...

Van'da Avm Temizliği

Anasayfa / Avm Temizliği
vanda avm temizliği

Van'da Avm TemizliğiAvm Temizliği

AVM temizliği tamamen koordine gerektiren ve ekip çalışmasıyla yürütülen bir iştir. Ortalama 4-5 kattan oluşan AVM’ ler her katta ayrı personel görevlendirebilecek kapasitede şirketlerce temizlenebilir. Alanın genişliği ve çeşitliliği personelin ayrıntılı takip edilerek yönetilmesi sonucu hijyene ulaşır. Gelen müşterilerin memnuniyeti yine AVM ‘nin temizliğine bağlıdır. AVM ler temizlik konusunda iyi oldukları müddetçe tercih edilme düzeyleri artan alanlardandır.

AVM TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

AVM temizliğine açılış saatinden önce başlanır. Önce yüzeyler derinlemesine gerekli makinler eşliğinde temizlenir. Cilalama işlemleri ile hijyenik tertemiz bir mağaza yüzü oluşturulur. Her katta ayrı konumlanan personel görev alanında kendi sorumluluğunu yerine getirmekle yükümlüdür. Görevini vakytinde yerine getiren her personel kontrol panelinde imzasını atarak görevini tamamlar.

Özellikle ortak kullanım alanları olan tuvaletler çok fazla insan giriş çıkışı sebebi ile mikrop yuvası haline gelebilmektedir. Bu noktada personelimiz aşırı kirlenmeye maruz kalmadan tuvaletleri derinlemesine temizlemektedir. Gün içerisinde biten sabunlar ve peçeteler yenilenir. Aynı zamanda dolan çöpler boşaltılır. Tuvalet yüzeyleri ise temizlenirken gerekli uyarı panelleri konularak olası bir kayma sonucu oluşacak kazalar engellenir. AVM içerisinde bulunan asansörlerin camları ile yürüyen merdivenlerin tutma alanları el teması sebebi ile hastalık bulaştırma konusunda hassas noktalardır.

Yemek katlarında özellikle yemek yenilen masaların temizliğine ve yemek artıklarının çöpe aktarılmasına dikkat edilmektedir. Yerler yapılan yemeklere etki etmeyecek kokusuz yüzey temizleyicileri ile temizlenmelidir.

Yüksek sesle çalışan yüzey temizleme makineleri ise gece AVM kapandıktan sonra işleme alınmaktadır.

Bahsedilen bütün çalışmaları büyük bir ustalık ve profesyonellik ile yerine getiren şirketimiz ile görüşmeden kararınızı vermemelisiniz.

Temizlik Profesyonellik İster. Van'da Uzman Deneyimli Kadro! 0544 375 65 65